VACATURE: Join het social team van Zoetermeer Panters (TikTok)

Seizoen: 2025/2026
Door: Ed Versteeve
Uitgelichte speler
MichaelRijswijk
Mogelijk gemaakt door
DAKA Sport

Zoetermeer Panters is dé Eredivisie ijshockeyclub in de regio Haaglanden en het Groene Hart. Snelheid, teamsfeer en snoeiharde acties zijn gegarandeerd. Heel belangrijk is onze (social media) strategie om Panters in Zoetermeer en omstreken verder op de kaart te zetten. Daarom zoeken we versterking om de volgende stappen te zetten.

Of je nu TikToks maakt, op Facebook de zaken regelt of de Instagram-stories beheert: je bent onderdeel van de denktank. We werken als één team met één gezamenlijke missie: De Silverdome elke wedstrijd bomvol krijgen en de Zoetermeer Panters dé sportbeleving van de stad én de regio maken.

Tekst gaat verder onder de foto

Zoetermeer Panters Eredivisie IJshockey

Foto: Dennis Jouvenaar

We zijn daarom voor het komende seizoen gericht op zoek naar:

TikTok Creator(s) – “The Playmaker”

Focus: Content creatie, entertainment en viral gaan met die banaan!

Wij zoeken een creatieveling (liefst twee) die ons nieuw op te zetten TikTok-kanaal vanaf de eerste face-off naar de top brengt. Jij brengt de actie van het ijs naar het scherm van de smartphone. Ervaring met ijshockey? Helemaal niet nodig! Je wordt snel genoeg verliefd op de mooiste sport van de wereld!

Wat ga je doen?
Jij wordt de drijvende kracht achter de online hype van de Panters! Met je camera in de aanslag duik je midden in de actie en transformeer je de kleedkamer, de spelersbus en het veld tot vlijmscherpe viral content. Samengevat:

 Video Mastery: Je bedenkt, filmt en monteert content die past bij de huidige TikTok-cultuur.
 On the Road: Je bent onderdeel van het team. Je bent bij alle thuiswedstrijden aanwezig. Je reist mee in de spelersbus naar uitwedstrijden en bent aanwezig bij trainingen om de ‘behind the scenes’ vast te leggen.
 Trendspotting: Je ziet een trend en weet direct hoe je de spelers van de Panters hierin kunt laten schitteren.

Zoetermeer Panters Eredivisie IJshockey

Foto: Dennis Jouvenaar

Wie ben jij?
Jij combineert online en offline skills met de nodige lef om altijd het beste shot te scoren! Met jouw creatieve blik en vlotte babbel weet je exact hoe je de spelers uit hun tent lokt voor die perfecte video.

 Enige ervaring is een must: Je hebt een eigen TikTok-account (of beheert er een) en bent aantoonbaar handig met het maken en editen van video’s (CapCut, Reels, TikTok-editor). Of! Je wilt die stap maken om dit op te gaan pakken.
 Creatief oog: Je ziet de grap in de kleedkamer of de vette actie op het ijs nog voordat het gebeurt.
 Brutaal (op de goede manier): Je stapt makkelijk op spelers en coaches af voor een kort item of een challenge.

Tijdsinspanning
Jij deelt je eigen tijd slim in en staat op scherp wanneer het er écht om gaat! Met een flexibele inzet rondom de trainingen en de ontlading van het wedstrijdweekend, ben jij de onmisbare schakel in de online beleving. Waar moet je aan denken?

 1 keer per week bij de training (de dag stemmen we af) 1 uurtje (inclusief reizen en posten)
 Wedstrijden: 1 keer per week (altijd op vrijdag, zaterdag of een hele enkele keer op zondag) gemiddeld 5 uur per wedstrijddag, inclusief reizen en direct posten), altijd gratis toegang!
 Bij uitwedstrijden reis je gratis mee met de spelersbus (mooie content!) en heb je gratis toegang tot de wedstrijden. Let op! Je bent bij away-days laat terug
 Totaal: 6 tot 10 uur per week.

Zoetermeer Panters Eredivisie IJshockey

Foto: Dennis Jouvenaar

Jouw rol in het team en in de strategie:
Je bent niet alleen een filmer; je bent een strateeg. Samen met Tom en Ed denk je mee over hoe we via TikTok een nieuwe generatie fans naar de Silverdome trekken. Jouw video’s zijn de eerste
kennismaking met de club voor veel jongeren in Zoetermeer en omstreken.

Wat dit team compleet maakt?
Je komt terecht in Team Social, bestaande uit Tom (Design & Marketing) en Ed (Verslagen & Video-edits). Daarnaast hebben we met Dennis iemand die super strakke foto’s maakt. Als klap op de vuurpijl hebben we de beste TV-beelden dankzij A’Hum TV. We hebben een ijzersterke basis uitgerold met onze huisstijl qua visuals en scoren met de slogans #WeSweetlake en #ClawsOut.

Heb jij de ‘Claws’ die we zoeken?
Ben jij die creatieve ‘playmaker’ die we zoeken? Of heb je misschien nog vragen? Wacht dan niet op de volgende face-off, maar kom direct in actie! Interesse? Stuur je motivatie of een mailtje naar:

📧 prmedia@zoetermeerpanters.nl

Wij hebben er waanzinnig veel zin in om Team Social uit te breiden en samen de Silverdome te laten kolken. Laten we samen aan Zoetermeer laten zien waarom ijshockey de vetste sport van de stad is. #WeSweetlake #ClawsOut

Uitgelichte speler
MichaelRijswijk
Mogelijk gemaakt door
DAKA Sport